Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loznica 1

+16
Yankee
gocacar
thededed
CDO_FJCharlie
DOBERMAN
nessaja
Pit BulL
shx
nemanja77
Kazanunda
InvisibleLion
Zakeralo
[KcFb]ICEMAN
cartman
Paun91
lunu
20 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Loznica 1 Empty Loznica 1

Počalji od lunu Čet Mar 04, 2010 2:27 pm

nemojte me pogresno shvatiti ali sve vise razmisljam da na L1 stavim promod.. pa kom se svidja svidja
ovo vise ne moze da se izdrzi.. ovih par dana sam konstantno igrao i smorio sam se od "onih" perkova.

vidim da , bogu hvala, sve vise ima nasih servera na kojima ljudi mogu da igraju, tako da ce imati i
mogucnost izbora. na pocetku je bilo da po neko ima marty, neko gl neko jugger... sada... mislim da
se ljudi/igraci takmice ko ce imati 3frag, marty, gl, ls ..... zasto???? di znam. nije mi jasno.

u svemu tome ja zaista ne vidim u cemu je car igrati sa tim nazovimo ih pomagalima....
da li je vazno da se uvek bude prvi? meni nije, ja igram da ubijem dosadu i da malo skrenem misli od
svakodnevnih obaveza, prvenstveno posla.

mislim da je lepse odigrati 2-3 mape opusteno sa manje igraca nego ceo dan, na punom serveru, da bezis
od marty-ja ili da ispizdis od gl-a o jurggenu necu ni da pricam...

ja razumem da neko uzme 3frag, drugi uzme gl, treci ima marty i cetvrti ls, al ovde (danas) 90% igraca je
imalo sve to zajedno... kako ... nemam pojma

tako da uskoro moze da se desi ona prica da L1 ide na promodtdm a L2 ide na tdm, pa kako nam bog da

p.s.
sad ce neko da kaze imas bsf tamo toga nema...
slazem se, ali malo malo pa ture neku novu mapu, pa neka oce da radi neka nece
dal je do mene ili do mape (to je jedina zamerka inace extra dobrom serveru)

da... jos nesto... serveri su dignuti za zabavu i "opustanje"
nije bitno jeli server 1 ili 10001 na gametrackeru dokle god se MI "zabavljamo" na njemu
a ovo danas (ovih par dana) nikako se ne moze nazvati zabava
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Paun91 Čet Mar 04, 2010 2:59 pm

Nesto ne razumem... Sto da menjate server 1, imate 2ojku pa igrajte...
Druga stvar, zasto vam toliko smeta jugger, marty i sl. ??? Ako ste toliko "pro", valjda bi trebalo da znate kako da "skinete" lika sa gl, juggerom (headshot cini cuda)... Svako ima pravo da igra sa cim hoce (dok god to "nesto" nije cheat)... A to sto vam krivo jer niste dobili air strike i sto bi hteli da vam svi stoje u mestu da izigravaju metu za vas, to je druga prica... Ne pisem ovo da bi se posvadjao sa nekima, samo kazem sta je ocito..
Paun91
Paun91
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 32

http://paun91@wordpress.com

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od cartman Čet Mar 04, 2010 4:15 pm

jednostavno zabranite marty,juger,ls,gl i 3x frag i problem ce biti resen...
cartman
cartman
Staff Sargeant

Broj poruka : 35
Datum upisa : 27.02.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od [KcFb]ICEMAN Čet Mar 04, 2010 11:36 pm

NEE NEE ne Luna ne diraj 1 server nikako, procice kao i 2 server.Znaci bice prazan a ko ce onad da izgra iz zabave sam?Ako se secas stavljali smo Mod warfare(kad smo hteli da zabranimo marty, gl ,ls , 3x frag) i posle par dana nije ostalo 3 igraca svi su se razbezali po svetu.


P.S: Nisu te valjda ubedili da menjas mod na serveru 1 ?Pa stavio si im pro mod na serveru 2!!!Sto sad ne igraju tamo?Mala odabrana "PRO" ekipa ????!!??

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Zakeralo Pet Mar 05, 2010 12:07 am

Lunu je u pravu, ali je i Ice u pravu, ja kad sam pocinjao COD da igram na Loznici nije nista bilo zabranjeno, ali je sramota bilo nositi marty ili GL, sada je sve otislo, ja sam za to da se proba da se stavi promod tdm l1 pa da vidimo. jer stvarno vise nema smisla igrati....
Zakeralo
Zakeralo
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.07.2009
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od InvisibleLion Pet Mar 05, 2010 12:17 am

Ale Aleeee! lunu aleeeee!!! sveti admin je, njemu dajem sveee!!! hahaha bravo lunu!!!!!!!!
InvisibleLion
InvisibleLion
Lieutenant General

Broj poruka : 276
Datum upisa : 17.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Kazanunda Pet Mar 05, 2010 7:04 am

lunu ::nemojte me pogresno shvatiti ali sve vise razmisljam da na L1 stavim promod.. pa kom se svidja svidja
ovo vise ne moze da se izdrzi.. ovih par dana sam konstantno igrao i smorio sam se od "onih" perkova.

vidim da , bogu hvala, sve vise ima nasih servera na kojima ljudi mogu da igraju, tako da ce imati i
mogucnost izbora. na pocetku je bilo da po neko ima marty, neko gl neko jugger... sada... mislim da
se ljudi/igraci takmice ko ce imati 3frag, marty, gl, ls ..... zasto???? di znam. nije mi jasno.

u svemu tome ja zaista ne vidim u cemu je car igrati sa tim nazovimo ih pomagalima....
da li je vazno da se uvek bude prvi? meni nije, ja igram da ubijem dosadu i da malo skrenem misli od
svakodnevnih obaveza, prvenstveno posla.

mislim da je lepse odigrati 2-3 mape opusteno sa manje igraca nego ceo dan, na punom serveru, da bezis
od marty-ja ili da ispizdis od gl-a o jurggenu necu ni da pricam...

ja razumem da neko uzme 3frag, drugi uzme gl, treci ima marty i cetvrti ls, al ovde (danas) 90% igraca je
imalo sve to zajedno... kako ... nemam pojma

tako da uskoro moze da se desi ona prica da L1 ide na promodtdm a L2 ide na tdm, pa kako nam bog da

p.s.
sad ce neko da kaze imas bsf tamo toga nema...
slazem se, ali malo malo pa ture neku novu mapu, pa neka oce da radi neka nece
dal je do mene ili do mape (to je jedina zamerka inace extra dobrom serveru)

da... jos nesto... serveri su dignuti za zabavu i "opustanje"
nije bitno jeli server 1 ili 10001 na gametrackeru dokle god se MI "zabavljamo" na njemu
a ovo danas (ovih par dana) nikako se ne moze nazvati zabava
cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Kazanunda
System Admin

Broj poruka : 291
Datum upisa : 03.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od nemanja77 Pet Mar 05, 2010 8:21 am

[KcFb]ICEMAN ::NEE NEE ne Luna ne diraj 1 server nikako, procice kao i 2 server.Znaci bice prazan a ko ce onad da izgra iz zabave sam?Ako se secas stavljali smo Mod warfare(kad smo hteli da zabranimo marty, gl ,ls , 3x frag) i posle par dana nije ostalo 3 igraca svi su se razbezali po svetu.


P.S: Nisu te valjda ubedili da menjas mod na serveru 1 ?Pa stavio si im pro mod na serveru 2!!!Sto sad ne igraju tamo?Mala odabrana "PRO" ekipa ????!!??

ICEMAN
nije valjda da tebi prija ova igra na L1
Juger, marty LS, GL AIM, WH ITD.....
nekazem da je promod resenje, ali verovatno ima neko bolje
nemanja77
nemanja77
Captain

Broj poruka : 151
Datum upisa : 25.07.2009
Godina : 46

http://www.scclan-gamers.com

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od shx Pet Mar 05, 2010 9:48 am

lunu ::nemojte me pogresno shvatiti ali sve vise razmisljam da na L1 stavim promod.. pa kom se svidja svidja
ovo vise ne moze da se izdrzi.. ovih par dana sam konstantno igrao i smorio sam se od "onih" perkova.

vidim da , bogu hvala, sve vise ima nasih servera na kojima ljudi mogu da igraju, tako da ce imati i
mogucnost izbora. na pocetku je bilo da po neko ima marty, neko gl neko jugger... sada... mislim da
se ljudi/igraci takmice ko ce imati 3frag, marty, gl, ls ..... zasto???? di znam. nije mi jasno.

u svemu tome ja zaista ne vidim u cemu je car igrati sa tim nazovimo ih pomagalima....
da li je vazno da se uvek bude prvi? meni nije, ja igram da ubijem dosadu i da malo skrenem misli od
svakodnevnih obaveza, prvenstveno posla.

mislim da je lepse odigrati 2-3 mape opusteno sa manje igraca nego ceo dan, na punom serveru, da bezis
od marty-ja ili da ispizdis od gl-a o jurggenu necu ni da pricam...

ja razumem da neko uzme 3frag, drugi uzme gl, treci ima marty i cetvrti ls, al ovde (danas) 90% igraca je
imalo sve to zajedno... kako ... nemam pojma

tako da uskoro moze da se desi ona prica da L1 ide na promodtdm a L2 ide na tdm, pa kako nam bog da

p.s.
sad ce neko da kaze imas bsf tamo toga nema...
slazem se, ali malo malo pa ture neku novu mapu, pa neka oce da radi neka nece
dal je do mene ili do mape (to je jedina zamerka inace extra dobrom serveru)

da... jos nesto... serveri su dignuti za zabavu i "opustanje"
nije bitno jeli server 1 ili 10001 na gametrackeru dokle god se MI "zabavljamo" na njemu
a ovo danas (ovih par dana) nikako se ne moze nazvati zabava

Jel se to admin napokon probudio? Jel to prevladao zdrav razum? Podržavam sve navedeno. Odavno ne igram na L1 ali ako se stavi promodlive eto mene tamo.

[KcFb]ICEMAN ::NEE NEE ne Luna ne diraj 1 server nikako, procice kao i 2 server.Znaci bice prazan a ko ce onad da izgra iz zabave sam?Ako se secas stavljali smo Mod warfare(kad smo hteli da zabranimo marty, gl ,ls , 3x frag) i posle par dana nije ostalo 3 igraca svi su se razbezali po svetu.

Loznica 1 Authentic-drama-queen

[KcFb]ICEMAN ::P.S: Nisu te valjda ubedili da menjas mod na serveru 1 ?Pa stavio si im pro mod na serveru 2!!!Sto sad ne igraju tamo?Mala odabrana "PRO" ekipa ????!!??

Da da. Aca i zla ekipa "profesionalaca" (eto stavio sam i znake navoda). Pitbul koji gađa sa rpdom kroz dim i pogađa u glavu, Aca kome kalaš puca brže i brže se puni. Sky koji koristi skripte i šifre. Da ne spominjem skupe tastature i miševe koji sami pucaju. Rolling Eyes Možeš da podjebavaš koliko god hoćeš. Da si došao na L2 video bi da se tamo kvalitetno igra svaki dan. A ti možeš da proveriš log ako znaš kako, i sam se uveriš u to.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Pit BulL Pet Mar 05, 2010 11:52 am

[KcFb]ICEMAN ::NEE NEE ne Luna ne diraj 1 server nikako, procice kao i 2 server.Znaci bice prazan a ko ce onad da izgra iz zabave sam?Ako se secas stavljali smo Mod warfare(kad smo hteli da zabranimo marty, gl ,ls , 3x frag) i posle par dana nije ostalo 3 igraca svi su se razbezali po svetu.


P.S: Nisu te valjda ubedili da menjas mod na serveru 1 ?Pa stavio si im pro mod na serveru 2!!!Sto sad ne igraju tamo?Mala odabrana "PRO" ekipa ????!!??

I ja sam iznenadjen,niko nista nije Lunua ubedjivao...
Vidi ovako. Termin "PRO"..Jel ti znas sta uopste nzaci biti pro? Smatras da je PRO mod samo za PRO igrace?
Sine moj,gotovo svaki orginalni server je sa promodlive.sta ti to govori?Da su svi pro xD ili da svi igraju ono sto valja,sto je bolje 5 puta.
Jel ti tebi Ice bilo zanimljivo u da sa malom odabranom ekipom od 2-3 coveka igras po ceo dan cod?
Postavljas glupo pitanje...Idi ti na loznicu 1 ubaci sebi 2 coveka pa igra uzivaj rasturaj ceo dan...Vido bi koliko bi se zadrzao dugo.Ja sam rekao da L2 nikad ni nece biti pun pa da je isti mod kao na L1 jer je u pitanju navika.

@LUNU Slobodno stavi promod na L1,nema sanse da 50 ako ne i vise ljudi ode negde drugde jer nema mesta a pola njih ni ne znaju za drugi server osim za loznicu niti imaju i XF.A navika je cudo...Bice pun,u najgorem slucaju 20 ljudi,a toliko ce se uvek naci,sto je milina.Okupi se nekad nas 8-10 na L2,pa zamisli da od njih ostalih 50+ niko nece da igra pogotovo kad vide koliko je pro mod bolji i lepsi.Pojedinci ce u pocetku kukati,al koja je razlika kuka masa i sad...
Majke mi pozelim i ja odem na L1 da se opustim da se stekam sa snipom i glumim ninju al to je nemoguce od Jugera i 3 fraga...Konstatujem da im bombe treba zakonom zabraniti!
U krajnjem slucaju stavis par dana pa vidis...
Pit BulL
Pit BulL
Gunnery Sargeant

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.02.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od shx Pet Mar 05, 2010 12:26 pm

Icman nas ovako vidi:

Oni što igraju na L1 su dobri igrači koji ne koriste nadrkane confige. Oni igraju na jeftinim miševima i na 30fps i oni su fer, oni su jadni, oni su žrtve. Jednom rečju sjajni momci. Iceman je njihov robin hood i on se bori za sirotinju i pravdu.

A mi "Pro" smo u manjini ali smo jako zli. Mnogo smo ufurani. Mi smo najpametniji. Solimo pamet po forumu ponašamo se drsko, napušavamo sve na serveru. Imamo specijalne zahteve i uvek nam sve smeta. Dolazimo na L1 svremena na vreme da se iživljavamo na sirotinji. Mi smo "oni pokvareni".
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Paun91 Pet Mar 05, 2010 12:33 pm

Ice FTW!!! cheers

Mozda je malo preterao, ali se vidi nametanje misljenja drugima. Mislim imate Loznicu 2.. Sto tamo ne igrate??
Paun91
Paun91
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 32

http://paun91@wordpress.com

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od shx Pet Mar 05, 2010 12:42 pm

Paun91 ::Ice FTW!!! cheers

Mozda je malo preterao, ali se vidi nametanje misljenja drugima. Mislim imate Loznicu 2.. Sto tamo ne igrate??

Jel ti momče čitaš ša se ovde piše ili nabadaš bez veze i budžiš postove.

MI VEĆ UVELIKO IGRAMO NA L2
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Pit BulL Pet Mar 05, 2010 12:56 pm

Paune sinko,krsis drugu boziju zapovest!!! Neutral
Pit BulL
Pit BulL
Gunnery Sargeant

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.02.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Paun91 Pet Mar 05, 2010 1:30 pm

AcA ::
Paun91 ::Ice FTW!!! cheers

Mozda je malo preterao, ali se vidi nametanje misljenja drugima. Mislim imate Loznicu 2.. Sto tamo ne igrate??

Jel ti momče čitaš ša se ovde piše ili nabadaš bez veze i budžiš postove.

MI VEĆ UVELIKO IGRAMO NA L2


Zato i kazem. Sto vam smeta jugger na kecu kad tamo i ne igrate???
Paun91
Paun91
Sargeant

Broj poruka : 23
Datum upisa : 19.02.2010
Godina : 32

http://paun91@wordpress.com

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od shx Pet Mar 05, 2010 1:31 pm

Meni ne smeta. Ja vas izownam šta god koristili.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od nessaja Pet Mar 05, 2010 2:21 pm

Ave Lunu!
nessaja
nessaja
1st Lieutenant

Broj poruka : 137
Datum upisa : 08.11.2009
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od DOBERMAN Pet Mar 05, 2010 2:36 pm

cheers sunny bounce drunken drunken
DOBERMAN
DOBERMAN
Captain

Broj poruka : 156
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 50

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od InvisibleLion Sub Mar 06, 2010 5:17 pm

Ajde lunu kazi mi da li opet da instaliram cod4 ili ne? Very Happy hehehe kazi kad ces da stavis promod na lozu ? Smile
i da, hoces onda da stavis TDM na jednu a na drugu SND? Very Happy
InvisibleLion
InvisibleLion
Lieutenant General

Broj poruka : 276
Datum upisa : 17.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Pit BulL Sub Mar 06, 2010 6:37 pm

A aaaa ja zelim novi biciki santa
Pit BulL
Pit BulL
Gunnery Sargeant

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.02.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Mar 07, 2010 2:20 pm

Ok koliko vidim ima vas dosta za Loznicu 2 a koliko vidim tamo niko od vas ne igra, pa sta sad ajde da menjamo najpopularniji server da bi imali skim da igrate.Nebranim ja nikoga, trudio sam se da iskorenim skripte iz konzole i skripte sa miseva, tastatura ali neki ljudi jednostavno ne shvataju zasto je Loznica 1 toliko puna i popularna, bas zato sto je sve dozvoljeno, ljudi hoce da upale igru i da se igraju a ne da prave klase na svakoj mapi, da kad poginu svaki 3 put pomisle da neko vara jer im je cudan kill cam.

Usustini na Luni je odluka ako hoce Pro mod neka stavi.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Pit BulL Ned Mar 07, 2010 2:59 pm

[KcFb]ICEMAN ::Ok koliko vidim ima vas dosta za Loznicu 2 a koliko vidim tamo niko od vas ne igra, pa sta sad ajde da menjamo najpopularniji server da bi imali skim da igrate.Nebranim ja nikoga, trudio sam se da iskorenim skripte iz konzole i skripte sa miseva, tastatura ali neki ljudi jednostavno ne shvataju zasto je Loznica 1 toliko puna i popularna, bas zato sto je sve dozvoljeno, ljudi hoce da upale igru i da se igraju a ne da prave klase na svakoj mapi, da kad poginu svaki 3 put pomisle da neko vara jer im je cudan kill cam.

Usustini na Luni je odluka ako hoce Pro mod neka stavi.


Od te popularnosti nemas nista...ni ti ni lunu ni sam taj server...
Jedino je pitanje,zeli li lunu da ima server na kom moze da udje da igra da puca da uziva u onome sto sam napravis umesto milion stvari koje inace samo ometaju igranje u obicnom modu,i da se i u srbiji igra sto igra ceo svet...to je to.
Pa pro mod je jedini mod u kojem udjes i igras,jel si ga ti uopste probao? ...O kakvim klasama i sumnjivim kill kamovima pricas?
Pit BulL
Pit BulL
Gunnery Sargeant

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.02.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Mar 07, 2010 3:39 pm

Pa sad ako hoces da igra samo 10 coveka na serveru onda mozes tako da gledas, a ako hoces da igra 30 ljudi onda nista ne menjaj.Mislim na odabir puske na pocetku svake mape.(za klase sam mislio na ostale modove).

Opet ti mene nisi razume sta sam heto da kazem.Probacu sad da budem do bukvalnosti jasan.

Od 100% ljudi na loznici 1 samo mozda 30% ako ne imanje zna da koznola uopste postoji, ogromna vecina nije ni cula za modove a kamoli za nesto drugo.

Svaka promena na serveru, zbunjuje takve igrace puno, vecina nezna da podesi igru da im radi kako treba a kamoli nesto vise, + jos slabo znanje ili nikakvo Engleskog jezika eto ogromnih problema za te ljude.

E sad zamisli koliko ce takvi ljudi da izdrze na pro mod serveru?Ja procenjujem 2 dana i onda ide trazenje novih servera.
Mislis da su Hard Core serveri u Hrvatskoj puni zato sto oni nesto znaju, jok presli su na HC jer se lakse ubija i to je sve.Kad bi se hard core digo na Loznici svi bi bili odusevljeni jer i pocetnik moze da napravi neki kill i da bude hepi ko kuce.

Sto se tice gluposti tipa 2xfrag, marty , gl itd. smeta i meni pokusavano je sa jedno 10x moda da se to zabrani i nijedan nije urodio plodom na duze vreme.(Ja se ne logujem vise na Xfire zbog 100 ljudi koji me stalno cimaju za nesto ili neko objasnjenje, posebno su me cimali tipa"A gde su moji lvl sad" ili "a sto morama na svakoj mapi da pravim novu klasu/oruzije","Gde su mi bombe","Sto ne mogu da uzmem sniper?" itd mislim da si skapirao, i tako ceo dan po 5 u minuti, + predlozi kritike i sve ostalo.)Nemoj ovo da shvatis da se ja nesto bunim sto ljudi smaraju sa pitanjim, pisem ovo da shvatis kakva je vecinska populacija u Srbiji sa znanjem....To sto ima oko 100 mozda 1000 ljudi koji nesto znaju oko Cod-a ne cini vecinu.

Moje misljenje je da treba obicni igraci koji znaju samo da upale igru i da igraju trebaju da igraju na Loznici 1, ostali igraci koji znaju nesto mogu da igraj na Loznici 2 komotno.


Ali neee Loznica 2 je uvek prazna jer mi Srbi vise volimo " DA SMO PRVI U SELU NEGO POSLEDNJI U GRADU".(ili tipa sto bih ja igrao sa igracima moga ranga i da ginem i da se nerviram kad mogu da odem na Loznicu 1 i da budem bog i batina (ne mislim na vas licno, posebno ne na Acu koji ce zbog ovog sigurno da me prozove sa nekom slikom.).Jedno vreme sam promovisao Loznicu 2 zvao igrace dodje njih 15 na loznicu 2 i max se zadrze 2 mape i vrate se na Loznicu 1, na pitanje sto ne igraju na loznici 2 ako im toliko smeta marty, i ostale gluposti dobijem odgovor kada se prevede sa pocetka pasusa(ili tipa ovi su prejaki za mene). + jos mi Balkanci volim da se izivljavamo na slabijima cim nam se ukaze sansa, retko kad pomazemo slabijima ako nemamo neku korist od toga (desi se par izizetaka).(dokazano u vise online igara)



Licno mi ne smeta ni jedan mod, igracu na loznici koji god mod da bude ako ima igraca.

P.S: Ako mislis da ces da dignes umece igraca u Srbiji tako sto ces da ih nateras da igraju pro mod neces uspeti. Bobi je poceo na loznici sa GL-om kada sam mu pokazao pro mod polse 2 meseca igranja na Loznici 1 kad je savladao osnovu sad ne silazi sa Pro mod-a, imas jos 10 takvih primera da ih ne nabrajam sad sve.

P.S 2 :Nemojte da shvatate da se ja nesto ovde bunim iz licnih razloga, samo prenosim misljenja oni 100 ili vise ljudi koji me cimaju na Xfire a koji neznaju na Foruma da se registruju/da ga koriste ili neznaju ni da forum postoji.(pogledaj listu clanova foruma i pogledaj koliko ljudi je neaktivno a svi oni igraju na Loznici a kada im kazem da ima neko glasanje na forumu ili da postave neki post moram da ih ucim kako to da odrade.)Probaj da odes na server kada je 100% pun i pitaj sta misle da se uvede pro mod, ali prvo pitaj ko zna sta je pro mod, pa ces videti na sta mislim ili probaj da im kazes da nesto ukucaju u konzoli pa ces da vidis koliko ljudi ima da te pita kako i da ti trazi Xfire da im objasnis neke stvari koje im nisu jasne u cod4.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od shx Ned Mar 07, 2010 4:07 pm

Ja sam već 100 puta rekao, ali evo ponoviću opet.

Koga je briga za takve ljude? Ja bih baš zbog toga stavio promod. Da se svi ti ljudi udalje sa servera. Ako im se ne sviđa neka idu negde drugde. Tako je jednostavno.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Pit BulL Ned Mar 07, 2010 4:21 pm

Ma da....

Ako gledas da olaksas tim ljudima sto znaju smao da upale igru,onda je pro mod mama za njih..ukucaju IP izabere puski i gotovo. 2 sekunde posla.
Druze ti umestod a ides napred volis da tapkas u mestu.I to uporno.
Po tvojoj prici 90% su noobovi i da to treba i da ostanu scratch ...Znaci ti si humanitarac koji zeli da svima botovima koji ne znaju nista drugo sem da upale igru omogucis server za igranje.
A koliko ce ljudi biti na serveru to ces tek da vidis!
Ljudi idu tamo gde je masa...Svaka budala ce otici tamo gde ima 30 ljudi naspram gde ih ima 10,al cela stvar je razradjenog servera na koji su navikli.Mozda pre nije bilo igraca kad je bio drugi mod,al sad ce ih biti. Wink


Poslednji izmenio Pit BulL dana Ned Mar 07, 2010 4:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pit BulL
Pit BulL
Gunnery Sargeant

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.02.2010
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Loznica 1 Empty Re: Loznica 1

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu