Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako pohvatati citere

+9
StyX
koopejka
shx
Einstein
thededed
**ET=Leg1**
[KcFb]ICEMAN
TheDragonReborn
lunu
13 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

kako pohvatati citere Empty kako pohvatati citere

Počalji od lunu Pet Jul 03, 2009 7:48 pm

http://www.xraygaming.com

jos jedan od programa koJi se koristi za hvatanje ONIH koJi koriste nedozvoljena sreTstva
registruje te se
skinete program
logujete se
pre startovanja igre startujete program
nakon igranja uploadujete slikne na njihov server (videcete upload photos)
nadate se da ste nekog uhvatili Smile
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od TheDragonReborn Sub Jul 04, 2009 8:06 pm

Meni nije jasan ovaj program Smile)) Slika samo mene a ne druge igrace, mozda sam lose upucen ali ako mozes lunu da mi pojasnis bio bih zahvalan.
P.S. Slika mene a ja nemam cheat da se opravdam odmah Smile))))

TheDragonReborn
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Gost Sub Jul 04, 2009 8:28 pm

Sve ti lepo pise samo treba da citas.CITIRAM SAJT:

X-ray uses state-of-the-art methods to protect you and your online gaming experience. It will periodically take screenshots of what you are seeing in-game, and will scan for known cheats and bad processes in the background to help with cheat detection. When you are finished playing your game, X-ray will upload these screenshots to our servers, where our experienced admin team and massive userbase will help catch cheaters by reviewing screenshots and 'flagging' them if they appear suspicious.

If found and proven to be cheating, the users' game identifier (either a Steam ID, a GUID or CD-Key) is banned from all group sites and any partner leagues, ensuring you play in a cheat-free and safe environment.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Gost Sub Jul 04, 2009 8:32 pm

Al nece ovo puno ljudi koristiti veruj mi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od [KcFb]ICEMAN Ned Jul 05, 2009 11:44 am

Koliko sam ja shvatio ovaj program slika kill cam i salje na analizu slike.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od TheDragonReborn Ned Jul 05, 2009 1:55 pm

Ok hvala na objasnjenju. Ice mrzelo me je da citam jer sam mislio da vi mozete to ukratko da objasnite kao sto i jeste:))

TheDragonReborn
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od lunu Ned Jul 05, 2009 8:08 pm

nazalost nakon ovog pb update-a .. nece da rade zajedno Smile))
kad god xray treba da slika.. cod pukne....
nadam se da ce resiti brzo
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od lunu Pon Jul 06, 2009 9:16 am

evo ga proradilo....
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Xray

Počalji od **ET=Leg1** Čet Jul 09, 2009 10:43 am

evo kako radi xray
www.xraygaming.com/index.php?id=8459635&pageid=specific XRAY 1
www.xraygaming.com/index.php?pageid=specific&id=9145399 XRAY 2
www.xraygaming.com/index.php?pageid=specific&id=9145442 XRAY 3
**ET=Leg1**
**ET=Leg1**
Sargeant

Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.07.2009

http://www.elitetroupe.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od thededed Sre Jul 22, 2009 11:07 pm

x-ray hvata samo ono sto ti vidis.ako se na tim ss vidi cit,onda si citer ti.
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty X-ray

Počalji od Einstein Sre Jul 22, 2009 11:46 pm

Naravno da X-ray slika ono sto ti vidis. Ako zelis da gledas nekog drugog, promeni tim i budi spectator. Na svakih 5-6 minuta X-ray hvata po jedan screen shot i pamti. Kad iskljucis igricu trazi da ih upload-uje na svoj sajt. Kasnije, posle 15-ak minuta fotosi se pojave u folderu "My screenshots" i tamo mozes da ih pogledas. U ta tri linka iznad tvog posta, odnosno u prvom videces da je slikan od strane spectatora, a u objasnjenju malo iznad njih pise da X-ray skenira pozadinske procese u toku igre i na taj nacin "hvata" cheatere. Naravno, slike koje si uploadovao vidis samo ti i admini na sajtu. Ako sumnjas na nekoga, spectuj ga i videces. A lako se uocavaju. Pucaju bez veze po zidovima i tavanicama, a poeni samo lete.
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od thededed Čet Jul 23, 2009 10:50 am

x-ray skenira samo tvoje pozdinske procese i hvata samo ono sto to vidis.sa x-rayom mozes samo sebe da zeznes ako imas cheat.ss sa x-rayom mogu da vide svi,ne samo ti i admin.
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Einstein Čet Jul 23, 2009 11:05 am

Dobro. Idi pogledaj ono sto sam ja uploadovao pa mi pokazi jednu. Moras da se logujes i tek onda imas tvoje fotose. Inace i treba da skenira MOJE pozadinske procese, jer kad sam spectator ja sam TI. Sta onda da varam, kad te sve vreme pratim? Ne mogu ovde da postavim par komada gde se lepo vidi ono sto pricam...pardon, pisem.
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od thededed Čet Jul 23, 2009 11:07 am

kako ti je ime na x-rayu?
edit-nasao sam.evo tvoje jedne slike
http://www.xraygaming.com/xac/screenshots/2009-07-23/0000012289d63ca5b6e20c1b000a941c1d8c2160/0008468916.jpg
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Einstein Čet Jul 23, 2009 11:12 am

pa tu sam nocas poslao kad sam pisao i onaj prvi post. Vidis kako lepo izgledas. Sto bi x-ray skenirao moje procese kad ja ne igram? Samo gledam tebe.
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od thededed Čet Jul 23, 2009 11:18 am

ja imam drugaciju sliku,drugaciji cfg.drugacija rezolucija.imam fps i lagometer npr.to je dozvoljeno,a ti to ne mozes da vidis.a wh pogotovo NE. a sto tvoj pc da skenira moj?nisi valjda neki haker?za to nisam dao dozvolu kad sam instalirao cod4.za pb jesam.
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Einstein Čet Jul 23, 2009 11:24 am

Pa ne skenira PC. Skenira protok podataka izmedju servera i tebe. X-ray to radi sam.Ja ne mogu to da kontrolisem. A koja bi svrha bila da x-ray skenira samo moju masinu? Pa ja to nikad ne bih ukljucio ako hocu da varam. Probao sam na mom serveru.Drugar je bio sa ukljucenim multihack-om. Spectovao sam ga i lepo je nahvatao gomilu crvenih i plavih kvadrata. Te fotose nisam uploadovao jer su bili samo za probu. I to tako radi. Da hocu da varam, naravno da se ne bih ni registrovao na x-ray sajt, i drzao ga ukljucenim.
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od thededed Čet Jul 23, 2009 11:32 am

x-ray sluzi samo za takmicenja-warove(gde se to zahteva-npr clan base).posle war-a ti provere x-ray account i ako ga nisi ukljucio ili ako nisi uploadovao ss ,gubis war.slike tvog druga citera nisi uhvatio sa svojim x-ray 100 posto.to je bio pbss ili njegov x-ray.
thededed
thededed
General

Broj poruka : 335
Datum upisa : 22.07.2009

http://www.cod-srbija.com/

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od shx Čet Jul 23, 2009 2:01 pm

Einstein ::Pa ne skenira PC. Skenira protok podataka izmedju servera i tebe.

X-Ray skenira samo onu mašinu na koju je instaliran. Ko god misli da sa X-Ray može da uhvati nekoga da vara, grdno se vara. X-Ray je napravljen sa jasnom namenom. A to je CB. Program mora biti uključen dok se igra war i po završetku war-a se sve slike uploaduju na tvoj account. On dođe kao neko ko stoji iza tebe i gleda te kako igraš.


X-ray to radi sam.Ja ne mogu to da kontrolisem. A koja bi svrha bila da x-ray skenira samo moju masinu?

Svrha je da ako nemaš instaliran X-Ray, registrovan account, i ako posle war-a ne uploaduješ slike automatski si diskvalifikovan. Slike moraš da uploaduješ. I ako varaš to će se na slikama videti, ako ne, nikom ništa, odnosno dokazao si da si čist. X-Ray nije alternativa ili zamena za PB ili nešto što služi da bi napaljeni klinci i veliki stručnjaci šetali po serverima i hvatali cheatere. Osim na CB-u ovaj program kod običnog igrača nema nikakvu primenu. Tako da zajebi ta proseravanja spectatovao sam druga i video crvene igrače to jednostavno ne pije vodu.


Pa ja to nikad ne bih ukljucio ako hocu da varam.

U tome i jeste poenta. Mada, na javnim serverima, možeš slobodno da varaš. Te slike niko neće analizirati jer to nikoga ne zanima.

Probao sam na mom serveru.Drugar je bio sa ukljucenim multihack-om. Spectovao sam ga i lepo je nahvatao gomilu crvenih i plavih kvadrata.

To može da znači samo dve stvari. Ako nisi imao multihack na svojoj mašini, onda jednostavno lažeš. A ako si stvarno nahvatao screenshotove gde se vide crveni kvadratići onda i ti imaš multihack i to znači da si cheater.


Te fotose nisam uploadovao jer su bili samo za probu.

Aha.

I to tako radi.

To tako ne radi. Kakvo crno skeniranje protoka podataka. Da li ti znaš koliki bi bandwidth bio potreban za tako nešto? Dovoljno je da neko na destination mašini ima instaliran neki iole normalan firewall i ceo tvoj "koncept" o skeniranju mašine pada u vodu.

Da hocu da varam, naravno da se ne bih ni registrovao na x-ray sajt, i drzao ga ukljucenim.

Ti si se registrovao jer si vođen inicijalnim i pogrešnim zaključkom da je X-Ray alatka koja služi da bi ti nekoga provalio da li vara ili ne. Ali ok. Nisi jedini.
shx
shx
General

Broj poruka : 304
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od **ET=Leg1** Pet Jul 24, 2009 5:21 am

aco bre odakle ti samo tolika snaga da dajes takva neiscrpna objasnjenja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy pozitivno si lud hehehehehe lol!
**ET=Leg1**
**ET=Leg1**
Sargeant

Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.07.2009

http://www.elitetroupe.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od koopejka Pet Jul 24, 2009 12:45 pm

Einstein :: Sto bi x-ray skenirao moje procese kad ja ne igram? Samo gledam tebe.
LOL

deded je u pravu.. kako moze da xray analizira onog koga ti spectas molim te.. instaliran je na tvoj komp, kako da analizira tudje procese.. gluposti..
zz


Poslednji put izmenio koopejka dana Pet Avg 14, 2009 8:04 pm, izmenio ukupno 2 puta
koopejka
koopejka
Private

Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Einstein Sub Jul 25, 2009 1:29 pm

OK. Hvala Smradu na objasnjenju. Nek bude i da nisam u pravu. Samo nije lepo optuzivati nekoga da laze i sl. Imam previse godina da bih se tako ponasao. COD4 igram tek od skoro, nemam ni 7,8 dana i to sve na ovom serveru. Poceo sam pre 15 godina sa DOOM-om i QUake-om, Descentom i sl, naravno po lokalnim mrezama. Inace, koliko god ja lose da igram, nervira me kad me nekoliko debila mlate u toku igre kao da samo statiram tamo. Verovatno koriste nesto sto ne bi trebalo. Sad najvise vremena provodim i gledanju nebih li naleteo na nekog od njih. Preterase ga bre! Citao sam po forumima sve i svasta o x-ray i pitam se sta je sve tacno. Sustina svega, a i moja namera je da se svo to zlo iskoreni maksimalno i pozdravljam sva nastojanja u tom pravcu.
Sad bih vas samo zamolio da mi kazete kako je ovo snimljeno, gde neki "puska" spectuje nekog "mrtvacinu" i vidi to sto vidi, jer posle svega sto ste napisali opet mi nije jasno.[url=http://s3.amazonaws.com/xray_ssarchive/00000121679ac7bc5f2cfeee000aa18fdf621b88/0007046129.jpg]
Hvala unapred.
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od StyX Sub Jul 25, 2009 1:58 pm

Puska koji je bio u spectatorsima je imao ukljucen WH i posmatrao je Mrtvacinu i video preko zida igraca pod nickom " mozak ".
StyX
StyX
Corporal

Broj poruka : 19
Datum upisa : 11.07.2009
Godina : 47

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od **ET=Leg1** Sub Jul 25, 2009 2:23 pm

StyX ::Puska koji je bio u spectatorsima je imao ukljucen WH i posmatrao je Mrtvacinu i video preko zida igraca pod nickom " mozak ".
pogledajte sliku malo bolje...............
www.xraygaming.com/index.php?id=8459635&pageid=specific
**ET=Leg1**
**ET=Leg1**
Sargeant

Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.07.2009

http://www.elitetroupe.com

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Einstein Sub Jul 25, 2009 2:30 pm

Dzabe da je gledam, kad mi opet nista nije jasno. Jedan prica jedno, drugi drugo...


Ono sto sam ja video upravo to. Drugar ima par masina u mreznut server. Igrali smo kod njega i covek me rasturi. Nisam mogao da mu dokazem da vara dok nisam saznao sve sto treba.

Inace kad mi neko kaze: "Tako da zajebi ta proseravanja spectatovao sam druga i video crvene igrače to jednostavno ne pije vodu..." ja se iznenadim, jer mislim da ne moramo takvim recnikom. Niti se znamo, niti smo ovce cuvali zajedno. Postujem svacije znanje, i bilo bi lepo da se sva objasnjenja iznose na primeren nacin. Ja sam ovde zato sto hocu da naucim nesto novo i da pomognem da ovaj forum napreduje.A da bih u tome uspeo moram da pitam, i da ucestvujem u diskusiji. Ako to predstavlja problem, onda sam na pogresnom mestu.

Da li ja varam ili ne, o tome necu. Imate cime da me slikate, pa izvolite. Inace, pogledajte statistiku na serveru. poginuo sam duplo vise puta nego sto imam kill-ova. Meni ovo sluzi da se malo igram u slobodno vreme. Bavim se poslovima vezanim za racunare, pa kad sam vec tu...

Imam skoro 40 godina, pa vas molim da to uzmete u obzir. Ostarelo se pa ne mogu da vas pratim. Smile
Einstein
Einstein
Corporal

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 52

Nazad na vrh Ići dole

kako pohvatati citere Empty Re: kako pohvatati citere

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu