Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HC!!!

+8
goldenx
=S.T.A.L.K.E.R=
[KcFb]ICEMAN
tepach_x
Bobby
borko
lunu
WARRIOR
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

HC!!! Empty HC!!!

Počalji od WARRIOR Pet Sep 21, 2012 11:49 am

Znaci prazna loza nigde nikog!!!!Bilo bi bolje da prebacite na HARDCORE da prkupite malo igraca jer kolko vidim na stranim serverima puni svi hc a ima i tamo nasih jer nemamo nijedan dobar hc server tj svi odlaze na strane svr!!!pozz
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od lunu Uto Sep 25, 2012 4:38 pm

hajde da probamo i to ... dajte mi malo vremena pa cu da prebacim na HC
lunu
lunu
System Admin

Broj poruka : 429
Datum upisa : 01.07.2009

http://www.loznica.com

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Pet Sep 28, 2012 10:35 pm

Problem jeste u tome sto su se svi razbezali po raznim serverima loza je takva kakva je odavno i nekada se cekao red za ulazak na server,e sad kad bi neko usao i cekao na praznom serveru sigurno bi upadali ljudi redom,ali niko nece da cami i ceka,neverujem da bi to resilo problem, a dosad su svi valja culi za novi ip,sve u svemu steta za lozu. No
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Čet Okt 04, 2012 4:23 pm

borko ::Problem jeste u tome sto su se svi razbezali po raznim serverima loza je takva kakva je odavno i nekada se cekao red za ulazak na server,e sad kad bi neko usao i cekao na praznom serveru sigurno bi upadali ljudi redom,ali niko nece da cami i ceka,neverujem da bi to resilo problem, a dosad su svi valja culi za novi ip,sve u svemu steta za lozu. No

Pa kad bi admini upali malo da prikupe igrace bilo bi dobro, sta da kazem boli njih k..(sa oprostenjem)za lozu Sad
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od Bobby Čet Okt 04, 2012 4:48 pm

E pa ovde admini ulaze samo po pozivu da bi banovali nekog a tu funkciju da pune server su zaboravili. Ja sam ulazio nekoliko puta posle promene IP adrese i okupljala se šačica ljudi, zatim sam banovan i od tada ne igram a koliko vidim niko i ne ulazi...
Bobby
Bobby
Lt. Colonel

Broj poruka : 190
Datum upisa : 14.07.2009
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od tepach_x Sre Okt 10, 2012 9:25 pm

na gametrackeru je stari ip....100% i oni koji hoce da igraju ubace pogresan ip il vide da je server "dead" tj. offline...

tepach_x
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Sre Okt 10, 2012 9:38 pm

kada kucas na cod 4 loznica na google izbacuje stari ip, iz iskustva ljudi odma klikcu na gametracker (tj. ne gledaju sa strane).bolje bi bilo da se ukloni stari ip ako je moguce
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od tepach_x Sre Okt 10, 2012 9:40 pm

na idem search na gametrackeru izbaci 2 loze xD 46.235.101.250:28960 evo vam upadajte ....

tepach_x
Private

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od [KcFb]ICEMAN Pon Okt 29, 2012 2:27 am

yey sve je to super a koji q mi mozemo tu ???

Dok google i game tracker ne zaborave na stari server mi tu nista ne mozemo.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Pon Okt 29, 2012 11:47 am

Kako ja vidim i da se vrati stari ip nebi pomoglo nasi serveri prazni ko flober.Ne mogu da verujem da nigde nikog i dalje.I xfire retko ko pali od starih igraca.
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od =S.T.A.L.K.E.R= Čet Nov 15, 2012 7:53 pm

ajmo bre ljudi,dodjite da igramo !!!

=S.T.A.L.K.E.R=
=S.T.A.L.K.E.R=
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Čet Nov 15, 2012 11:17 pm

Bobby ::E pa ovde admini ulaze samo po pozivu da bi banovali nekog a tu funkciju da pune server su zaboravili. Ja sam ulazio nekoliko puta posle promene IP adrese i okupljala se šačica ljudi, zatim sam banovan i od tada ne igram a koliko vidim niko i ne ulazi...

pa kada neki igraci dodju uglavnom su to bolji igraci i naravno svi uzimaju dobre puske, i naravno neki od admina(zorana sam video kako banuje sve zivo a on sto ima p90 boli njega uvo, umesto da dozvole sve prekove oni jos se trude da lozu ugase!!!!!!!)se napravi pametan i sve banuje sa AK-47(jer njih ima najvise)...
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od goldenx Uto Nov 20, 2012 12:23 am

warrior aj sad objasni na srpskom sta si napisao

goldenx
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Uto Nov 20, 2012 3:00 pm

Jeste Loznica bila naj punija u vreme kada su svi perkovi bili dozvoljeni ali setite se kako je bilo kad svi rokaju sa gl-om pa last stand pa marty i da nepominjem juger i respawn od silnih pametnjakovica i njihovih nobovskih perkova.Admini su uradili pravi posao zabranom tih perkova,ali nije u redu da loza ovako ode u zaborav.
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Uto Nov 20, 2012 9:02 pm

goldenx ::warrior aj sad objasni na srpskom sta si napisao
onaj ko oce da razume razumece!
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Uto Nov 20, 2012 9:11 pm

borko ::Jeste Loznica bila naj punija u vreme kada su svi perkovi bili dozvoljeni ali setite se kako je bilo kad svi rokaju sa gl-om pa last stand pa marty i da nepominjem juger i respawn od silnih pametnjakovica i njihovih nobovskih perkova.Admini su uradili pravi posao zabranom tih perkova,ali nije u redu da loza ovako ode u zaborav.
jedan deo su odradili nemam reci, a sta je sa 2. delom, valjda ce imati neki igrac sace zima pa tako to,sto se mene tice moze da zabrane i frag x3, sranje od perka(a ti ga koristis Very Happy ne'mo se ljutis Very Happy ) i rpg na ljude.. i moze da stave respawn na 2,3 sec kolko vec..VALJDA ONI KOJI SE ZNAJU PRIVATNO MOGU DA UDJU PONEKAD
i svr kad bi preuredili malo bilo bi dobro, strani svr su mng bolje uredjeni neko loza,ne krivim admine zbog praznog servera, a i oni se bas sekiraju za lozu, a i ja naso da malatim praznu slamu ovde, nego ajde da igramo sa nasim ljudima, a i ko bi ceko ko lud na prazan server da dodje neki igrac
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od Eskimko Sre Nov 21, 2012 8:13 am

server je propao zato sto se ip promenio.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od [KcFb]ICEMAN Sre Nov 21, 2012 8:39 am

Pratim al ne kapiram, sta vam smeta. Osim Eskimkovog posta ne kapiram ostale, pa ne mogu admini da vam dovuku igrace, osim promene IP-a i boljeg pinga i manjeg laga nista se nije promenilo.

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Sre Nov 21, 2012 9:21 am

[KcFb]ICEMAN ::Pratim al ne kapiram, sta vam smeta. Osim Eskimkovog posta ne kapiram ostale, pa ne mogu admini da vam dovuku igrace, osim promene IP-a i boljeg pinga i manjeg laga nista se nije promenilo.
Umesto sto pratis, upadni neki put na server da prikupis igrace, jok mog komsiju cu da pozovem da prikupi igrace.To vazi i za ostale admine!!!!AL SI SAD SKAPIRO.podeli nekog admina i tako to motivisi igrace
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od =S.T.A.L.K.E.R= Čet Nov 22, 2012 3:11 pm

Ako si mu rekao Warrior !!
ajmo ljudi stvarno da se dog u koje vreme ,kojim danima i to da upadnemo nas 5,6 koliko nas ima ovde,pa mozda tako neko i dodje.Da ozivimo loznicu vec jednom ! Moze ?
=S.T.A.L.K.E.R=
=S.T.A.L.K.E.R=
Private

Broj poruka : 3
Datum upisa : 18.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od SREMAC Čet Nov 29, 2012 3:15 pm

Gde su nestali svi sa servera?
Ja imam jednog od igraca kao prijatelja na fejsu pa tju ga pozvati.
Dobra je ona fora sa hakerskim cituljama,sit se ismejah.
Pozdrav momci.

SREMAC
Private

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od Eskimko Čet Dec 20, 2012 6:12 pm

Sinoc nas je bilo oko 10 na serveru,od sad ulazite na server od 6 uvece ako nema nikoga udjite u spec i minimizirajte igru i cekajte da neko dodje. Znaci randevouz svako vece od 6 da probamo da napunimo server.

Evo i sad nas ima 8 pa ko moze neka udje.
Eskimko
Eskimko
Staff Sargeant

Broj poruka : 37
Datum upisa : 27.06.2010

https://www.facebook.com/eskimkosd

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od [KcFb]ICEMAN Uto Jan 01, 2013 9:19 am

E ljudi ajde nemojmo da se pretvaramo ( da ne budem vulgarapa da kazem sere...) veceras postanem sentimentalan a i vrememe mi dozvoljava, posetim loznicu tako nema nikog nisam ni ocekivao masu ljudi.

Upalim Xfire nadjem prvi server koji ima njvise ljudi ( a naravno i najvise citera ) i kako vreme odmice sve i vise i vise likova sa Loznice,k hrvatski nikovi se odazivaju na srpski jezik i bar nesto kazu ovi nasi se prave stanci.

Ako sam doziveo da sa ljusima iz Srbije komuniciram na engleskom zato sto su promenili server i sad se uvlace nekom tamo adminu koji nezna da izbaci 1 citera sa aibotom iako ima vise i jace mogucnosti nego mi na Loznici ( a mogu da se kaldim u bilo koji paru da na Loznici nije bilo toliko aimbotovo ko i na tom serveru ) onda strasno nasta smo mi spali, pricam u moralnom smislu.

Cod4 loznica moze da zivi i nemora iovako je free projekat ako neam igraca lako cemo da je ugasimo, samo sto nije posteno od ljudi koji su proveli vreme na Loznici ( neki su i naucili da igraju na njoj ) da je puste da ode u zaborav.

Da to nije malo sebicno??????????????

( ajd sad udrite skolovi moji cekam vas )

[KcFb]ICEMAN
Admin
Admin

Broj poruka : 702
Datum upisa : 01.07.2009
Godina : 43

https://loznica-cod4.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od borko Sub Jan 12, 2013 1:21 pm

Nema potrebe za gasenjem servera samo je stvar da se konacno dogovore ljudi kada da posecujemo server ja sam uglavnom pre podne kuci savko drugo popodne x fire mi je uglavnom upaljen kad neko hoce da igra ja sam za mnogo mi je draze da igram sa svijim ljudima neko sa nekim tamo na stranim.Od svih dosad vidjao sam eskimka,wariora,dexstera,stalkera i jos par poznatih,sta je sa ostalima a ima ih pozamasno nije mi jasno Question
borko
borko
Corporal

Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.01.2011
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od WARRIOR Pon Jan 14, 2013 10:09 pm

Rank Name Score Time Played
1. FATA(6FR) 160 43:00
2. [F1]GROBAR 156 35:33
3. Davojvo 144 59:33
4. Poki 30 08:0
neko se i setio Very Happy
WARRIOR
WARRIOR
Corporal

Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

HC!!! Empty Re: HC!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu